Wybrałam wyjątkową szkołę podstawową

Po pierwszej klasie szkoły podstawowej moje dziecko było bardzo negatywnie nastawione do szkoły i nauki. Wszystko przez to, że trafiło w złe miejsce, gdzie nie mogło liczyć na indywidualne traktowanie, nie miało możliwości się rozwijać i w dodatku było narażone na różne, nieprzyjemne sytuacje. Postanowiłam przepisać więc córkę do lepszej szkoły. Jeszcze przed wakacjami zaczęłam jej poszukiwania.

Gdzie w Łodzi znajdę wyjątkową szkołę podstawową?

wyjątkowa szkoła podstawowa w łodziCałe szczęście nie okazało się to niczym trudnym. Bez problemu znalazłam świetne miejsce, które w dodatku mieściło się bardzo blisko naszego miejsca zamieszkania, dzięki czemu córka mogłaby samodzielnie chodzić do szkoły. Była to wyjątkowa szkoła podstawowa w Łodzi, która odznaczała się wysokim poziomem nauczania, wieloma zajęciami dodatkowymi dla dzieci, a także tolerancją i otwartością. Wielu rodziców chwaliło to miejsce również dlatego, że pracowała tam bardzo dobrze wykwalifikowana i zaangażowana w swoją pracę kadra nauczycieli. Zapisałam tam swoje dziecko, dzięki czemu 1 września zaczęła ona naukę uśmiechnięta i zadowolona. To była bardzo miła odmiana. Szczególnie, że klasy nie były zbyt liczne i każde dziecko mogło liczyć na indywidualne traktowanie przez nauczyciela. Ja również zauważyłam znaczną różnicę. Nauczycielka córki, wychowawczyni zawsze była otwarta na rozmowy i spotkania z rodzicami.

Cieszę się, że moja córka trafiła do tak wyjątkowej szkoły podstawowej, gdzie faktycznie mogła się rozwijać, co przecież było niezwykle istotne w jej wieku. Szybko zintegrowała się ona z klasą, dzięki wielu zajęciom integracyjnym oraz właściwemu podejściu nauczycieli. Dzieci po szkole mogły korzystać nie tylko z szerokiej oferty zajęć dodatkowych, ale także otwartej do późnych godzin świetlicy.