Wynajęcie pokoju w Krynicy Zdroju

Jestem aktywną osobą, która lubi spędzać wolny czas na świeżym powietrzu. Uwielbiam spacery, rowery oraz różne szlaki górskie, a obcowanie wśród wspaniałej polskiej fauny i flory jest dla mnie zawsze najlepszą formą wypoczynku. Również w tym roku chciałam wybrać w jakiś uroczy zakątek.

Fajny pokój hotelowy w Krynicy Zdroju

pokoje krynica zdrójRazem z moim mężem usiadałam pewnego wieczoru przed telewizorem i w telefonie zaczęłam szukać dla nas fajnych, wakacyjnych opcji. W końcu trafiłam na piękne, uzdrowiskowe miasto położone w Małopolsce, które wyróżniało się unikatową architekturą oraz wspaniałym parkiem krajobrazowym. Wspólnie ustaliliśmy, że chcemy spędzić kilka dni w tym uroczym miejsce. Pozostała kwestia znalezienia noclegu. Jeśli chodzi o pokoje Krynica Zdrój ma dużą dostępność obiektów, które posiadają mnóstwo miejsc noclegowych o każdej porze roku. Zarezerwowałam pokój dwuosobowy w jednym z kilku hoteli wpłaciłam zadatek. Gdy przyjechaliśmy na miejsce, zauważyliśmy, że hotel znajduje się w bardzo cichej okolicy, a sam budynek został zaprojektowany i wykonany w pięknym stylu. W środku zostaliśmy miło powitani przez personel i po zameldowaniu udaliśmy się do naszego miejsca docelowego. W naszym pokoju ściany miały bardzo stonowane kolory, długie i majestatyczne zasłony zdobiły okna, a nowoczesny telewizor powieszony na ścianie posiadał także dostęp do Internetu. W pokoju znajdowało się także przestronne i wygodne łóżko z ozdobnymi poduszkami oraz drewniane stoliczki nocne z lampkami. Mieliśmy również dostęp do wspaniałego tarasu, na którym mogliśmy podziwiać niesamowite widoki. W naszej łazience znajdowała się ogromna wanna, na której położono uroczy pakiet powitalny w postaci eterycznych olejków do kąpieli, a na wieszaku znajdowały się szlafroki z logo hotelu. Ponadto, w pokojowej lodówce znalazłam wodę z pobliskiego uzdrowiska oraz słodkości pozostawione na pościeli. Zarówno przywitanie, jak i cały pobyt w tym interesującym mieście uważam za bardzo udany, dzięki czemu miałam okazję poznać nowe miejsce, a przy okazji odpocząć w komfortowych warunkach.

Tegoroczne wakacje były niezwykle udane i pełne niesamowitych przygód. Razem z mężem spędziłam kilka wspaniałych dni w malowniczym mieście na południu kraju, gdzie poznałam wiele cudownych osób i miałam okazję zwiedzić mnóstwo wspaniałych miejsc, które na długo pozostaną w mojej pamięci.