Zakup żarówek ledowych

Wczoraj wieczorem kąpałam się w łazience. W pewnym momencie zgasła żarówka. Na początku myślałam, że dzieci robią mi psikusa, ale po chwili wystraszyłam się, że wyłączyli prąd. Nic po ciemku nie widziałam. Jakoś wydostałam się z wanny. Opatuliłam się w ręcznik i wyszłam z łazienki. W innych pomieszczeniach światło się paliło.

Montaż żarówek ledowych

żarówki ledoweMąż sprawdził, co się stało. Okazało się, że żarówka się przepaliła. Nie mieliśmy żadnej dodatkowej, więc mieliśmy niemały problem. Każdy musiał od teraz używać latarki w telefonie, lub ze świeczki, gdy chciał skorzystać z toalety. Musieliśmy poczekać do następnego dnia. Mąż stwierdził, że najlepiej będzie, jak kupimy żarówki ledowe. Świecą one lepiej i są dłużej wytrzymałe. Wiem, że są troszeczkę droższe od tych zwykłych, ale przystałam na propozycję męża. Następnego dnia pojechaliśmy do sklepu i kupiliśmy kilka żarówek ledowych. Postanowiliśmy, że w każdym pomieszczeniu zamontujemy tego typu żarówki. Mąż potrafi sam je wymieniać. Zastanawiałam się, co zrobić z tymi starymi, ale uzgodniliśmy, że je zostawimy, tak na wszelki wypadek, na wymianę. Zawsze warto mieć jakieś na wypadek przepalenia tych założonych. Zapaliliśmy światło i faktycznie świeciły lepiej od tych poprzednich. Myślę, że to był dobry pomysł, aby je powymieniać. Tego typu żarówki, pomimo, że są droższe, to na pewno lepiej się sprawują. Dzieci również są z nich zadowolone.

Już od tygodnia mamy założone żarówki ledowe. Jesteśmy z  nich bardzo zadowoleni. Postanowiliśmy, że jeszcze ich dokupimy, by mieć takie w zapasie. Moi rodzice byli wczoraj w odwiedzinach i byli pozytywnie zaskoczeni. Oni już od dawna maja takie u siebie w domu i zastanawiali się, czemu my tak późno założyliśmy ledowe żarówki. Każdy musi chyba do tego dojrzeć.