Zaprojektowanie sklepu internetowego dla klienta

Byłem studentem ostatniego roku i zacząłem sobie dorabiać w firmie swojego ojca. Miałem lekkie zajęcie i zajmowałem się drobnymi sprawami, ale sam zaproponowałem rozwiązanie, które spodobało się mojemu ojcu. Dał mi więc wolną rękę w działaniu, co mi odpowiadało.

Sprawnie zaprojektowany sklep internetowy

projektowanie sklepów internetowych - zielona góraWpadłem na pomysł, aby wykonywać projektowanie sklepów internetowych – Zielona Góra w tym względzie dość mocno się rozwijała i dawało to gwarancję, że będzie zainteresowanych wiele sklepów. Pierwszy klient, który zgłosił się po tę usługę do firmy ojca był właścicielem sklepu motoryzacyjnego, co nawet mi się spodobało, bo branżę tę znałem doskonale i potrafiłem doradzić klientowi. Właściwie, to sam podsuwałem mu pomysły, które mu się od razu spodobały i był zachwycony tak wysoką jakością obsługi. Program to projektowania sklepów internetowych miałem własny. Był to podstawowy program, ale wystarczał. Mogłem z nim pracować póki co, ale w przyszłości, jak będzie więcej zamówień na projektowanie sklepów internetowych, to poproszę ojca, by zainwestował w nowoczesne oprogramowanie. Sklep dla tego klienta był mały i nie wymagał wiele funkcji, ale jak trafi się poważniejszy klient, to nowy program będzie konieczny. Sprawnie poszło mi zaprojektowanie sklepu internetowego i klient otrzymał projekt po tygodniu. Oczywiście był zachwycony i zadeklarował jednocześnie, że firmę ojca będzie polecał swoim kontrahentom i znajomym. Odniosłem pierwszy tak poważny sukces.

Pomysł z projektowaniem sklepów internetowych zdecydowanie się sprawdził i ojciec po miesiącu już kupił dla mnie nowy program. Sporo go kosztował, ale miał świadomość, że ten wydatek szybko mu się zwróci. Zainteresowanie rosło i zgłaszali się nawet klienci spoza Zielonej Góry.